Doprava a platba

Doprava

Prepravca PPL - na Slovensko je tovar doručovaný 48 hodín od odoslania

Hodnota objednávky Spôsob doručenia Platba kartou Platba na dobierku
0-59,99 € PPL Parcelshop 6 € 2€
0-59,99 € PPL na adresu 8 € 2 €
60 € a viac zadarmo 2 €

PPL Parcelshop - výdajné miesta: Ak zvolíte túto možnosť doručenia, zásielku je možné vyzdvihnúť v sieti výdajných miest PPL ParcelShop. Po zvolení tejto dopravy máte možnosť vybrať výdajné miesto zadaním mesta, alebo PSČ. Po doručení na zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a zásielka je pripravená na vyzdvihnutie (najdlhšie do 5 dní). Na týchto výdajných miestach nemožno platiť kartou. Od 60 € je táto doprava zadarmo.

PPL - doručenie na adresu: Prepravca PPL Vám doručí tovar už nasledujúci pracovný deň na Vami zvolenú adresu v objednávke. Po obdržaní SMS s termínom doručenia Vás kuriér bude kontaktovať aj telefonicky. Od 60 € je táto doprava zadarmo.

Platba

  • Osobný odber: platba iba bankovým prevodom, alebo platobnou kartou online.

  • Kartou online: Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu. Pre dokončenie platby si pripravte platobnú kartu a telefón pre overenie platby. Pri prevzatí zásielky tak už nič nehradíte.

  • Bankovým prevodom: Po pripísaní čiastky na účet je tovar okamžite odosielaný (ak je skladom). Informácie k platbe Vám budú zaslané na uvedený email v objednávke spoločne s potvrdením objednávky. Pri prevzatí zásielky tak už nič nehradíte.

  • Dobierkou: Prepravca PPL Vám doručí tovar nasledujúci pracovný deň na Vami zvolenú adresu v objednávke. Po obdržaní SMS s termínom doručenia Vás kuriér bude kontaktovať aj telefonicky. Odporúčame si nachystať peniaze presne v cene dobierky. Táto služba je spoplatnená čiastkou 2 € bez ohľadu na celkovú cenu objednávky.