Doprava

Prepravca PPL - na Slovensko je tovar doručovaný 48 hodín od odoslania

Hodnota objednávky Spôsob doručenia Platba kartou Platba na dobierku
0-77 € PPL na adresu 8 € 2 €
77,1 Kč a viac zadarmo 2 €

PPL - doručenie na adresu: Prepravca PPL Vám doručí tovar už nasledujúci pracovný deň na Vami zvolenú adresu v objednávke. Po obdržaní SMS s termínom doručenia Vás kuriér bude kontaktovať aj telefonicky. Od 77 € je táto doprava zadarmo.

Platba

  • Osobný odber: platba iba bankovým prevodom, alebo platobnou kartou online.

  • Kartou online: Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu. Pre dokončenie platby si pripravte platobnú kartu a telefón pre overenie platby. Pri prevzatí zásielky tak už nič nehradíte.

  • Bankovým prevodom: Po pripísaní čiastky na účet je tovar okamžite odosielaný (ak je skladom). Informácie k platbe Vám budú zaslané na uvedený email v objednávke spoločne s potvrdením objednávky. Pri prevzatí zásielky tak už nič nehradíte.

  • Dobierkou: Prepravca PPL Vám doručí tovar nasledujúci pracovný deň na Vami zvolenú adresu v objednávke. Po obdržaní SMS s termínom doručenia Vás kuriér bude kontaktovať aj telefonicky. Odporúčame si nachystať peniaze presne v cene dobierky. Táto služba je spoplatnená čiastkou 2 € bez ohľadu na celkovú cenu objednávky.